6 dobrých dôvodov, prečo dôverovať strechám GERARD®

Odkedy náš zakladateľ, Lou Fisher, vyrobil v roku 1957 úplne prvú oceľovú strešnú škridlu, sme náš výrobok vylepšili tak, aby fungoval na každom obývanom mieste.

Naše výrazné úspechy neustále zvyšujú dôveru majiteľov domov. Zo spätnej väzby, ktorú v priebehu rokov dostávame, môžeme jasne vyčítať, prečo dávajú ľudia prednosť strechám GERARD pred inými typmi.

1

Cenovo dostupná prémiová strecha

Ľudia spoznajú prémiovú strechu a často ich prekvapí, že celková cena strechy GERARD z lisovanej ocele sa nelíši od ceny hlinených či betónových strešných škridiel, keď zohľadnia všetky náklady.

Viac
2

Dobrý vzhľad, ktorý vydrží

Vaša strecha vo veľkej miere prispieva k celkovému vzhľadu vášho domova, a preto výber materiálu, ktorý po desaťročia vyzerá dobre, prispieva k hodnote vášho majetku v prípade jeho predaja.

Viac
3

Ľahká strecha navrhnutá s ohľadom na bezpečnosť pri hurikáne alebo zemetrasení

Skutočnosť, že strešný systém GERARD je navrhnutý tak, aby odolal takmer všetkému, je upokojujúca. Strešný systém z lisovanej ocele GERARD bol otestovaný pri zaťažení vetrom silnejším ako 6 kPa.

Viac
4

Strechy GERARD si nevyžadujú takmer žiadnu údržbu

Okrem príležitostného čistenia, najmä v znečistených oblastiach či v blízkosti lesov, nepotrebuje strecha GERARD žiadnu údržbu.

Viac
5

Montáž je rýchla a presná

Strechy GERARD skladajú skúsení profesionálni pokrývači, ktorí sú vyškolení na prácu podľa tých najvyšších štandardov. Keď je vasa strecha GERARD na mieste, má všetko, čo potrebujete.

Viac
6

Ideálne na rekonštrukciu strechy

Výmena strechy s Gerardom je jednoduchá. Priznajme si to, výmena strechy je „nechcený nákup“. Keď sa rozhodnete vymeniť svoju vlastnú, chcete to urobiť rýchlo, lacno a bez okolkov.

Viac
Nájdite svojho

najbližšieho profesionálneho pokrývača