GERARD® Senator

Technické informácie  -  GERARD® Senator

Vedeli ste, že pred 100 rokmi boli šindle najpoužívanejší strešný materiál? Spoločnosť GERARD vytvorila tento populárny šindel s dôrazom na zachovánie pôvodných výhod s dôrazom na nové hodnoty. Náš GERARD Senator je šindeľ 21. storočia, ktorý je ľahký, atraktívny a veľmi odolný. Ako je to možné? S povrchovou úpravou ocele, ktorú tvorí kombinácia hliníka a zinku, navyše pokrytá kameňom sopečného pôvodu, spolu s vynímožným systémom kotvenia GERARD, poskytuje absolútnu odolnosť voči korózii. Požiadajte si o cenovú ponuku, či už staviate nový dom, alebo rekonštrujete strechu strašieho domu!

GERARD® Senator
Dĺžka škridly
1320mm
Dĺžka pokrytia
1260mm
Šírka pokrytia
396mm
Škridly/m²
2.15
Minimálny rozstup
15° (27%)
Čistá hmotnosť/škridla
3.11kg

VYBERTE SVOJU OBĽÚBENÚ FARBU

Ktorá farba strechy vášmu domu najviac pristane?

Bark Bark
Eclipse Eclipse
Charcoal Charcoal
Sapphire Sapphire
Ravine Ravine
Deep Black Deep Black

Naše referencie:
Pri tomto type strechy

Výhody

Hľadáte strechu odolnú proti vetru a búrke, ľahkú, ale silnú a s estetickým vzhľadom? Ste na správnom mieste.

Ľahké a odolné proti zemetraseniu

Ľahké a odolné proti zemetraseniu


Ušetrite peniaze montážou Gerardových ľahkých strešných škridiel na svoj dom! V rámci štrukturálnych nákladov možno dosiahnuť značných úspor.

Viac
Odolnosť voči vetru a búrke

Odolnosť voči vetru a búrke


Hurikány sa v poslednom čase objavujú čoraz častejšie, ale pod strechou GERARD sa netreba báť. Do cesty vám môže prísť aj hurikán s rýchlosťou 160 km/h, ale strechy GERARD odolné proti extrémnemu počasiu nerozhodí ani ten!

Viac
Odolnosť proti snehu a ľadu

Odolnosť proti snehu a ľadu


V každom profile GERARD je zabudovaný potenciálny záchranca života v podobe plášťa z kamenných šupín. Jeho hrubá štruktúra nedovolí snehu skĺznuť, ale drží ho na mieste.

Viac
Odolnosť proti ohňu

Odolnosť proti ohňu


Horiaci dom sa môže pod ťažkou strechou zrútiť, čo je oveľa menej pravdepodobné pri ľahkých strechách z lisovanej ocele GERARD! Strešný systém GERARD je odolný proti požiaru.

Viac
Odolná proti hluku

Odolná proti hluku


Strecha GERARD je vynikajúca v porovnaní s inými strešnými krytinami z ocele. Efekt hlukovej odolnosti je výsledkom štruktúrovaného povrchu škridly s poťahom z kamenných šupín a systému uchytenia.

Viac
Odolná proti krupobitiu

Odolná proti krupobitiu


Extrémne zmeny v našej klíme môžu spôsobovať silné krupobitie, ktoré poškodzuje strechy. Strechy GERARD vás zbavia starostí! Náš strešný systém je odolný proti krupobitiu až do priemeru 30 mm. 

Viac

Záruka

50 rokov záruky na vplyvy počasia

Strechy z lisovanej ocele Gerard sa dodávajú s 25-ročnou zárukou na úplnú odolnosť proti poveternostným vplyvom a okrem toho s pomerne znižujúcou sa zárukou na nasledujúcich 25 rokov.

Podmienky záruky sa môžu v závislosti od miestnych pravidiel v určitých krajinách líšiť. Presné podmienky záruky vám poskytne váš miestny zástupca alebo obchodník GERARD.

Záruka

INŠTALAČNÉ VIDEO GERARD STREŠNÉ SYSTEMY EUROPA – POKLÁDKA KRYTINY

Nájdite svojho

najbližšieho profesionálneho pokrývača