Odporúčanie

Čo o strechách GERARD hovoria majitelia domov a pokrývači?

Stránka:
Montáž bola rýchla a presná

Montáž bola rýchla a presná

Mám rád strechu GERARD, doslova ju zbožňujem! Montáž bola rýchla a presná. S počasím sme nemali veľa šťastia, počas výmeny strechy celú dobu lialo ako z krhly. Napriek tomu ani v takomto období nič nepresakovalo. Od tej doby sme už „prežili“ niekoľko silných búrok, ale bol som úplne pokojný, pretože som sa nemusel báť, že by vietor nejaké škridly odfúkol. Zažili sme aj krupobitie, ale ani to nemôže poškodiť GERARD. Jednoducho sa vôbec nemusíte báť, keď máte doma túto strechu.

Szilágyi Ferenc, majiteľ domu

Érd, Maďarsko

že značka GERARD je na rekonštrukciu ideálna

že značka GERARD je na rekonštrukciu ideálna

Škridly GERARD montujeme už viac ako 20 rokov. V posledných rokoch vymieňame hlavne strechy na starších domoch. Zákazníci zistili, že značka GERARD je na rekonštrukciu ideálna, pretože škridly sú veľmi odolné a ľahké. Takže sa nemusia zaťažovať spevňovaním starej drevenej strešnej konštrukcie. GERARD odporúčam!

Marjan Ošlak, pokrývač

Celje, Slovinsko

Strecha splnila všetky očakávania

Strecha splnila všetky očakávania

Hotel Rakitna a tri apartmánové domy v okolí sú pokryté krytinou GERARD od roku 2010. GERARD sme si vybrali preto, že nám ho odporučili iní spokojní zákazníci. Strecha splnila všetky očakávania, nemáme s ňou žiadne starosti a veríme, že ich ani nebudeme mať.

Meta Šimenko, majiteľka a riaditeľka hotela Rakitna

Slovinsko

Stránka:
Nájdite svojho

najbližšieho profesionálneho pokrývača

Žiadosť o ponuku

Pošli žiadosť

Vyberte svojho pokrývača