GERARD
Classic

Vyvinutá pre domovy, ktoré si žiadajú odvážne a silno vyzerajúcu strechu, strešná krytina GERARD Classic v sebe nesie ostrú inováciu s kúzlom starého času.

GERARD
Diamant

GERARD Diamant – inšpirované jedným z najtvrdších a najtrvácnejších materiálov, ake človek pozná. 10% viac pokrytia pre vás znamená 10% menej námahy s materiálom, inštaláciou a investíciou.

GERARD
Heritage

Nadčasová a elegantná, strešná krytina GERARD Heritage má kruhový profil typický pre tradičné terakotové škridle používané v stredomorskej oblasti.

GERARD
Milano

Inšpirovné tradičným dizajnom Rímskej škridle, strešná krytina GERARD Milano vyzerá hladko, čisto a klasicky. Nadčasový profil silno vyjadruje štýl, najmä na strmých šikmých strechách.

GERARD
Corona

Strešná krytina GERARD Corona je navrhnutá tak, aby napodobnila vzhľad ručne vyrabaného dreveného šindla, ktorý vyzdvihuje všetky výhody najmodernejších technológií GERARD 21. storočia.

GERARD
Senator

Ide o štýl, ktorý pracuje so súčasnou a aj s tradičnou architektúrou, GERARD Senator má vertikálne vyvýšený tvar, ktorá dodáva streche pevnosť a charakter.

GERARD
Eleganta

Harmonia a funkčnost nového obdĺžníkového profilu GERARD ELEGANTA je v súlade s dnešnými požiadavky na jednoduchosť a eleganciu.

Pokrývačstvo

Doplnky GERARD

Váš domov je váš ochranný štít

Technológia

Zistite, vďaka čomu je GERARD jedinečný!

Strešné systémy Gerard – strecha pre podnebie budúcnosti

Strecha pre podnebie budúcnosti

Najlepšie riešenie na

Vymeňte strechu vášho domova

Všetko, čo ste vždy chceli vedieť o rekonštrukcii strechy, ale báli ste sa opýtať. test