6 dobrých dôvodov, prečo dôverovať strechám GERARD®

Odkedy náš zakladateľ, Lou Fisher, vyrobil v roku 1957 úplne prvú oceľovú strešnú škridlu, sme náš výrobok vylepšili tak, aby fungoval na každom obývanom mieste.

Naše výrazné úspechy neustále zvyšujú dôveru majiteľov domov. Zo spätnej väzby, ktorú v priebehu rokov dostávame, môžeme jasne vyčítať, prečo dávajú ľudia prednosť strechám GERARD pred inými typmi.

Cenovo dostupná prémiová strecha

Ľudia spoznajú prémiovú strechu a často ich prekvapí, že celková cena strechy GERARD z lisovanej ocele sa nelíši od ceny hlinených či betónových strešných škridiel, keď zohľadnia všetky náklady.

Viac

Dobrý vzhľad, ktorý vydrží

Vaša strecha vo veľkej miere prispieva k celkovému vzhľadu vášho domova, a preto výber materiálu, ktorý po desaťročia vyzerá dobre, prispieva k hodnote vášho majetku v prípade jeho predaja.

Viac

Ľahká strecha navrhnutá s ohľadom na bezpečnosť pri hurikáne alebo zemetrasení

Skutočnosť, že strešný systém GERARD je navrhnutý tak, aby odolal takmer všetkému, je upokojujúca. Strešný systém z lisovanej ocele GERARD bol otestovaný pri zaťažení vetrom silnejším ako 6 kPa.

Viac

Strechy GERARD si nevyžadujú takmer žiadnu údržbu

Okrem príležitostného čistenia, najmä v znečistených oblastiach či v blízkosti lesov, nepotrebuje strecha GERARD žiadnu údržbu.

Viac

Montáž je rýchla a presná

Strechy GERARD skladajú skúsení profesionálni pokrývači, ktorí sú vyškolení na prácu podľa tých najvyšších štandardov. Keď je vasa strecha GERARD na mieste, má všetko, čo potrebujete.

Viac

Ideálne na rekonštrukciu strechy

Výmena strechy s Gerardom je jednoduchá. Priznajme si to, výmena strechy je „nechcený nákup“. Keď sa rozhodnete vymeniť svoju vlastnú, chcete to urobiť rýchlo, lacno a bez okolkov.

Viac
Nájdite svojho

najbližšieho profesionálneho pokrývača