Viac ako 60 rokov skúseností

V roku 1957 GERARD vynašiel prvú strešnú škridlu na svete z lisovanej ocele potiahnutú kamennými šupinami

V roku 1957 vynašiel zakladateľ spoločnosti Lou Fisher, inovátor a podnikateľ z Nového Zélandu, ako prvý na svete oceľovú strešnú škridlu potiahnutú kamennými šupinami. Počas nasledujúcich piatich desaťročí sa táto koncepcia naďalej rozvíjala pomocou špičkových technológií, čo umožnilo rýchlu expanziu AHI Roofing so štyrmi výrobnými závodmi na štyroch kontinentoch vrátane európskeho sídla v Maďarsku. Značka GERARD je súčasťou globálneho IKO Metals Europe NV. Naším vlastníkom je spoločnosť IKO Industries, celosvetový podnik s viac ako 3500 zamestnancami a viac ako 25 výrobnými závodmi po celom svete.

Pozrite si krátke video s naším príbehom, ktoré by mohlo byť azda aj predlohou na Jamesa Bonda!

GERARD the original since 1957

How the legend was born - the history of GERARD rooftiles

ČASOVÝ PREHĽAD INOVÁCIÍ

Viac
ČASOVÝ PREHĽAD INOVÁCIÍ
7263_0_20170302161050.jpg

Vízia

Zatiaľ čo sa svet, naši zákazníci aj naša úloha mení, jedna vec ostáva nezmenená: spoločnými silami budeme vždy budovať všetko lepšie. Zistite, čo robí z oceľových strešných škridiel Gerard tú najlepšiu voľbu pre vašu strechu.

Viac

Misia

Naším poslaním je poskytovať strechy odolné proti starostiam, ktoré sú ľahké, majú záruku 50 rokov a sú pevné aj krásne. Prečítajte si viac informácií o tom, ako túto výnimočnú hodnotu odovzdávame zákazníkom, ktorí si vyberú práve strechu Gerard.

Viac
Misia
7297_0_20170302161423.jpg

Udržateľnosť

Strecha Gerard z lisovanej ocele je jedným z ekologicky najšetrnejších strešných riešení. Oceľ, ktorú používame na výrobu kovových strešných škridiel Gerard, je tým najekologickejším materiálom na svete. Prečítajte si viac o našej ekologickej stope.

Viac

Novinky

Ako sa máme?Ďakujeme za opýtanie. Práve teraz sa máme fajn. Hneď ako sa v spoločnosti GERARD prihodí niečo zaujímavé, budeme vás informovať