GERARD dokáže odolať extrémnemu počasiu. Upokojilo vás to?

Strešný systém GERARD je navrhnutý tak, aby odolal takmer všetkému, čo zmena klímy pošle smerom k vášmu domu.

Výnimočne silný vietor? OCHRANA GERARD je zapnutá!

Môže sa objaviť hurikán s rýchlosťou 160 km/h, ale strechy GERARD odolné proti extrémnemu počasiu sa postavia aj proti tomu!

Pozrite si náš legendárny test hurikánom. Dokáže bezpečne chrániť váš domov aj za tých najsilnejších búrok. V čom spočíva naše tajomstvo?

Jedinečný horizontálny upevňovací systém GERARD.

Odolnosť proti extrémnemu počasiu (Výhody odolnosti)

Každá škridla je horizontálne prichytená na ôsmich rôznych miestach silnými sponami alebo klincami k latám krovu, vďaka čomu je nadvihnutie vetrom prakticky vylúčené. Väčšina krytín sa spolieha na vertikálne metódy upevnenia, ktoré však pri silnom vetre nemusia zabrániť zdvihnutiu krytiny.

Spýtajte sa našich pokrývačov, či niekedy museli opravovať strechu GERARD zničenú od búrky.

Obrovské krúpy a veľa snehu? OCHRANA GERARD je zapnutá!

Strešné škridly Gerard odolajú krúpam až do priemeru 30 mm.

 

Extrémne zmeny v našej klíme môžu spôsobovať silné krupobitie, ktoré poškodzuje strechy. Strechy GERARD vás zbavia starostí! Náš strešný systém je odolný proti krupobitiu v priemere až 30 mm. Dokonca ani obrovská krúpa, ktorá meria90 mm, nemôže preniknúť strechou GERARD, vďaka čomu zostáva bezpečnosť strechy pri poveternostných vplyvoch nedotknutá.

 

Okrem toho je do každého profilu GERARD vstavaný potenciálny záchranca života v podobe poťahu z kamenných šupín. Jeho hrubá štruktúra nedovolí snehu skĺznuť, ale drží ho na mieste, kým sa neroztopí neškodnou a prirodzenou cestou. GERARD odoláva zaťaženiu snehom a pri vystavení ľadu či mrazu nedochádza k žiadnej degradácii horného poťahu!

 

Zima, ľad a sneh? S odolnou strechou GERARD to nie je nič iné ako zábava!

A dokonca aj vaša strecha vyzerá lepšie bez tých škaredých snehových lapačov!

 

Spýtajte sa našich pokrývačov , či niekedy museli opravovať strechu zničenú od krupobitia.

Oheň? OCHRANA GERARD je zapnutá!

Horiaci dom lepšie ochráni GERARD.

Horiaci dom sa môže pod ťažkou strechou zrútiť, čo je oveľa menej pravdepodobné pri ľahkých strechách z lisovanej ocele GERARD! Strešný systém GERARD odoláva ohňu, pretože nehorľavý oceľový materiál a povrchový poťah okrem iného bráni aj šíreniu plameňov. Keď je každá škridla bezpečne upevnená na ôsmich miestach , je nepravdepodobné, že sa prepadne, a okrem toho bráni prenikaniu iskier do domu. Strechy GERARD prešli prísnymi medzinárodnými požiarnymi testami.

Zemetrasenie? OCHRANA GERARD je zapnutá!

Keďže sú sedemkrát ľahšie ako betónové či pálené škridly, strešné škridly odolné proti poveternostným vplyvom dokážu odolať aj menším zemetraseniam . Existujú zdokumentované prípady iných ťažkých strešných výrobkov, ktoré sa prepadli do domov, zatiaľ čo strechy GERARD v rovnakej ulici zostali neporušené a minimálne poškodené. Oslabené steny znesú ľahkú strechu a spájané škridly predstavujú silnú strechu.